“YENCEK YEMEKLER"

ATÖLYE TAT GÖRSELLERİ

MİSYONUMUZ

ATÖLYE TAT; 13 yıldan beri günümüze kadar yiyecek-içecek sektöründe yönetici,iş sahibi ve aşçı olarak biriktirdiğim deneyimlerimin bir sentezidir.

işletmemizde menümüzden seçim yaparak sipariş verebileceğiniz gibi aklınızdan geçen canınızın çektiği belki unuttuğumuz tatlardan da sipariş verebilirsiniz.Yeterki bize hammadde tedariği ve üretim için biraz zaman verin.

İş hayatının getirdiği hızlı yaşamda ister özel günlerinizde ister sıradan bir günde önceden sipariş vererek sizin için özel hazırlayacağımız yiyecekleri alabilirsiniz.

Amacımız en iyi reçeteleri ,en kaliteli malzemelerle, doğru pişirme teknikleri kullanarak,uygun fiyatlarla sizleri buluşturmak.Yemek pişirmek için harcayacağınız zamanı size vererek işlerinizi kolaylaştırmak ve size yada misafirlerinize profesyonel bir mutfaktan ev lezzetinde, kendiniz yapmışcasına yiyecekler sunmak.

Mottamız olan “ YENCEK YEMEKLER “ herdaim siz değerli yemek dostlarının ihtiyaçları anında ATÖLYE TAT ile aklınızda ve gönlünüzde olsun.

VİZYONUMUZ

~ Türk ve Dünya mutfaklarında yaşanan gelişmeleri takip ederek,ağız tadımıza uygun reçetelerin seçilmesi
~ Menülerden, yemek siparişi vermek değil özlediğiniz tatları size sunmak,
~ Genel geçer ahlak kuralları içerisinde sağlıklı,vicdanlı yemekler hazırlamak.
~ Çocukların anılarında kalacak yemekleri yaparak sadece yetişkinlerin değil aynı zamanda çocuklarında sevdiği yemekler sunmak.